Телефони

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосів, середня: 3,50 з 5)
Loading...

Телефони КЗ «КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА»

Головний лікар 2-55-25  Носач Володимир Вікторович
Секретар 6-13-60 Деняк Галина Олександрівна
Заступник головного лікаря по медичній частині 6-60-19 Гапоненко Ольга Олександрівна
Заступник головного лікаря по дитинству та допомозі при пологах 6-60-38 Федченко Раїса Миколаївна
Головний бухгалтер 2-42-64 Кучеренко Тетяна Миколаївна
Начальник  відділу кадрів 2-31-99 Назаренко Юлія Олександрівна
Лікар з експертизи тимчасової непрацездатності 6-61-26 Ковальчук Ольга Анатоліївна
Завідуючи поліклінікою для обслуговування дорослого населення 2-31-46 Сутулін Валерій Васильович
Завідуючий інформаційно-аналітичним відділом 2-35-05 Пелехатий Тадей Вікторович
Профком 6-78-58 Гуз Людмила Василівна
Інформаційно-аналітичний відділ 6-60-06 Хоменко Ірина Петрівна
Бухгалтерія 2-30-38
Хірургія 2-52-77 Півень Олександр Олександрович
Травматологія 6-15-65 Ярмош Іван Григорович
Урологія 2-30-99 Козенко Володимир Володимирович
Реанімація 2-30-18 Фризюк Анатолій Іванович
Фізіотерапія 6-60-26 Голобокова Валентина Вікторівна
Неврологія 6-60-40 Соботович Костянтин Олександрович
Кардіологія 2-35-63 Шерудило Людмила Миколаївна
Терапія 2-52-11 Згонник Василь Петрович
Шкірне 6-62-05 Згонник Валентина Миколаївна
ЛОР 6-62-05 Головань Ігор Георгійович
Дитяче 2-37-42 Кравченко Валентина Володимирівна
Інфекційне

 

6-20-62

 

Антоненко Зінаїда Опанасівна

Олійник Лариса Володимирівна

Онкологія 3-12-88

3-20-47

Бавикін Євгеній Миколайович

Карась Оксана Олексіївна

Гінекологія 6-62-51 Бочкун Анатолій Олександрович
Очне 2-51-62 Євсейчик Сергій Леонідович
Пологове 6-64-33 Колесник Олег Борисович
Туберкульозний диспансер 6-61-96 Петренко Ірина Володимирівна
Наркологічне відділення 2-80-63 Ювченко Олексій Олександрович
Харчоблок 2-58-43
Трансфузіологія 6-29-55 Старик Микола Михайлович
Жіноча консультація 6-20-30 Ярова Світлана Дмитрівна
Стоматологічна поліклініка 3-10-92 Сутуліна Людмила Іванівна
Госпрозрахунковий кабінет стоматологічної  поліклініки 6-60-96 Тищенко Віра Іванівна

 

Патологоанатомічне 6-63-48 Демидко Алла Федорівна
Лабораторія
Лабораторія ургентна 2-30-99 Ніколаєнко Лариса Іванівна
Дитяча поліклініка

Реєстратура

6-63-67

6-61-13

Опалейко Галина Іванівна

 

Приймальна поліклініки по обслуговуванню дорослого населення 2-31-46 Секретар
Реєстратура дорослої поліклініки 6-64-97
Хірургічний корпус 2-59-43
Терапевтичний корпус 6-62-57
Гінекологічний корпус 2-50-03
ВТЕК 6-62-56
Начальник штабу ЦО 2-30-92
Лікар по УВВ 6-15-79 Борсук Василь Олексійович
Психіатричний кабінет 2-34-74 Романюк Євгеній Михайлович
Приймальня  СЕС 2-25-91 Романюк Олена Віталіївна
Гараж 2-30-87 Гаврилко Ігор Андрійович
Охорона праці 6-63-48 Бурмака Валентина Тимофіївна
Фармацевт 6-60-26 Карацюба Тетяна В’ячеславівна
Центр ПМСД 2-44-56 секретар
2-33-59 економіст
Невідкладна допомога 2-55-13