Особливості регіону обслуговуння КЦРЛ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...
Karta_simvolika

Сумьска область

Конотопський район Сумської області розташований в північно-східній частині і межує з Кролевецьким, Путивльським, Буринським, Роменським районами, а з заходу з Чернігівською областю.

Територія району без міста 17519 га, значна частина якої вкрита лісами, заливними лугами та болотами. В районі велика кількість природних та штучних водойм. На відстані 6-8 км протікає річка Сейм.

Район в основному, сільськогосподарський. Основними культурами сільського господарства є зернові, цукровий буряк. Розвинуте

Місто Конотоп – районний центр, великий залізничний вузол, через який здійснюється зв’язок з Росією, Білорусією, пряме сполучення з Москвою, Києвом, Харковом, західними та південними районами країни.

В районі на сьогоднішній день функціонує більше 30 сільськогосподарських підприємств. В районі 30 сільських рад, одна селищна рада, 87 населених  пунктів.

Konotop-ray

Карта Конотопського району

Місто Конотоп віддалене від обласного центру на 120км. Відстань сільських дільниць від райцентру складає від 6 до 45 км. Найбільша відстань дільниць по місту складає 10-12 км.

          На території району і міста розташовано більше 30-ти промислових підприємств, таких як:

  • завод “Червоний металіст“;
  • ДП «Конотопський авіаремонтний завод МО України»
  • завод “Мотордеталь Конотоп”,
  • Арматурний завод;
  • завод ЗБВ;
  • ЗАТ «Конотопм’ясо» ;
  • комбінат хлібопродуктів,
  • Дубов’язівський комбінат хлібопродуктів
  • філіал Конотопського молзаводу ООО «МалКа-трас»
  • підприємства сільхозтехніки і лісництва, а в останній час  з’явилось багато нових малих і кооперативних підприємств.

Численність  населення весь час змінюється в зв’язку з економічними умовами.

КЗ «КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА» обслуговує – 95 676 чоловік населення, в тому числі:  міського  – 66 656 чол., сільського  – 29020 чол. із них дітей від 0 до 18 років – 13 831 чол., решту населення обслуговує КЗ «Конотопська міська лікарня» –  25 370 чол.

Мережа медичних закладів Конотопського району знаходиться в основному на 2-х рівнях – в КНП КМР «КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА» і сільських дільницях.

По окремим вузько спеціалізованим профілям допомога надається обласними ЛПЗ. Ведучою ланкою в цій є КНП КМР «КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА».

З метою виконання рішень 29 сесії Сумської обласної ради від 22.11.2013 «Про Обласну програму надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Сумській області на 2014-2016 роки», 50 сесії Конотопської міської ради від 30.07.2014р. «Про затвердження програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу на 2014-2016 роки» та з метою поліпшення надання нефрологічної допомоги хворим на термінальну ниркову недостатність з 13.03.2015р. створено та функціонує відділення хронічного гемодіалізу на базі КНП КМР «КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА» Завершені ремонтні та оздоблювальні роботи, встановлено та впроваджено в роботу обладнання, яке отримано за рахунок фірми-постачальника ТОВ «ФрезеніусМедикалКеп Україна». Отримані за рахунок коштів обласного бюджету розхідні матеріали та медикаменти для проведення даної процедури.