Створено офіційний сайт Конотопської центральної районної лікарні ім. академіка Михайла Давидова

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосів, середня: 4,67 з 5)
Loading...

Офіційний сайт Конотопської ЦРЛ

17 серпня 2016 року створено офіційний сайт Конотопської центральної районної лікарні ім. академіка Михайла Давидова. На сайті Конотопської ЦРЛ планується розміщення інформації, яка буде корисна для всіх жителів та гостей Конотопського району, а також працівників центральної лікарні м. Конотопа та Конотопського району.

На сайті конотопської лікарні представлено інформацію про всі структурні підрозділі КЦРЛ ім. М. Давидова, включаючи адресу розташування та телефони для зв’язку.

Ми плануємо створити максимально повний довідник по комунальному закладу «Конотопська центральна районна лікарня ім. ак. М. Давидова», який допоможе населенню території обслуговування знаходити відповіді на більшість питань, які виникають при необхідності звернення за кваліфікованою медичною допомогою.

Наразі офіційний сайт Конотопської ЦРЛ знаходиться в стадії розробки і наповнення, тому функціонал та інформація обмежені. Ми просимо вибачення за тимчасові незручності, та запрошуємо Вас до співпраці: через форму зворотного зв’язку ви можете надати свої пропозиції та побажання по публікації на сайті інформації, яка буде корисна мешканцям міста та Конотопського району.

Адміністрація

Зворотній зв”язокВам буде цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.