ЯК ОТРИМАТИ РЕАБІЛІТАЦІЙНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (оцініть матеріал)
Loading...

ЯК ОТРИМАТИ РЕАБІЛІТАЦІЙНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

Конотопське некомерційне підприємство Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова» здійснює надання медичних послуг з реабілітації населенню міста Конотоп та прилеглих територіальних громад.

Відділення реабілітаційної медицини та фізіотерапії забезпечує надання послуг нестаціонарної медичної реабілітації пацієнтам з хворобами нервової системи та опорно-рухової системи вікових категорій від 0 до 18 років на базі поліклініки по обслуговуванню дитячого населення  та старше 18 років – на базі поліклініки по обслуговуванню дорослого населення.

Кабінети надання медичних послуг оснащені сучасним обладнанням для фізичної реабілітації, кінезо та механо-терапії, сенсорної та арттерапії. В процесі реабілітації застосовується сучасна апаратна фізіотерапія: лазеро, магніто, електро, ультразвукова терапія, теплолікування, масаж, постізометрична релаксація, фармакопунктура.

Реабілітаційні послуги надаються мультидисціплінарною командою фахівців фізичної медичної реабілітації: фізичними терапевтами, ерготерапевтами, логопедами, фізіотерапевтами, психологами, педіатрами, ортопедами, неврологами та іншими фахівцями.

Підставою для отримання послуг з медичної реабілітації пацієнту є:

  1. Електронне направлення лікаря первинної медичної допомоги відповідно декларації.
  2. Направлення лікуючого лікаря спеціаліста в електронному вигляді.

 Вам буде цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.