ОГОЛОШЕННЯ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (оцініть матеріал)
Loading...

КЗ «КОНТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА» повідомляє, що  Сумська обласна державна адміністрація пропонує взяти участь в програмі «Готові до співпраці з Німеччиною» (program «Fit for Partnership with Germany») (далі – програма),  яка відбудеться 20-21 листопада 2018 року.

20 листопада о 10.00 в м. Ромни за адресою: бульвар Шевченка 2 (зал засідань Роменської міської ради), відбудеться презентація програми для підприємців м. Ромни, Роменського, Липоводолинського та Недригайлівського районів.

 • листопада о 15.00 така ж презентація відбудеться і в м. Суми в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації для представників бізнесу інших регіонів Сумщини (пл. Незалежності, 2, 6 поверх, конференц-зал Департаменту економічного розвитку і торгівлі, кабінет № 115).
 • листопада з 10.00 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (пл. Незалежності, 2, 6 поверх, конференц-зал Департаменту економічного розвитку і торгівлі, кабінет № 115) – будуть проходити відбори кандидатів для участі в програмі.

У зв’язку з цим, прошу провести роботу щодо залучення представників середнього і малого бізнесу, комунальних, державних установ і організацій для участі у програмі та з метою інформування суб’єктів підприємницької діяльності Сумської області просимо розмістити в ЗМІ, на офіційних веб- ресурсах повідомлення для бажаючих взяти участь у програмі (додаток 1).

Про участь представників регіонального бізнесу у презентаціях програми прошу інформувати Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (gue-vrp@sm.gov.ua) до 20.11.2018 за формою, що додається (додаток 2).

 

Fit for partnership with Germany Партнерство з Німеччиною http;//ukraine.managerprogramm.de

Дана програма сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

У 2019 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:

– 1. Економічна кооперація (без галузевої специфіки, всі підприємства) – на англійській мові стажування,

 1. Економічна кооперація (без галузевої специфіки, всі підприємства, топ- менеджери) – на російській мові стажування,
 2. Економічна кооперація в сфері енергоефективності в промисловості – на англійській мові стажування,
 3. Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я на англійській мові стажування,
 4. Економічна кооперація в аграрному секторі на російській мові стажування,
 5. Економічна кооперація в сфері екологічної утилізації відходів на англійській мові стажування,
 6. Format Industrie 0 (новий формат на англійській мові стажування). Профіль для претендентів в форматі Format Industrie 4.0 на наступні

основні теми:

інтегрована автоматизація, промислові IT, передача і управління електроживленням,

інтегровані процеси та ІТ-рішення (цифрова фабрика), інтегровані енергетичні системи та мобільність,

промислове постачання: інноваційні субконтрактируючі рішення і легка конструкція,

передача досліджень і технологій. Тривалість стажування: один місяць.

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики (проживання, харчування, проїзд по Німеччині, стипендія за рахунок приймаючої сторони; проїзд від України до Німечинни та від Німеччини до України – за рахунок підприємства, яке рекомендує претендента на стажування, або за кошти претендента). Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:

 • наявність вищої освіти;
 • досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 2 роки;
 • знання англійської мови (економічна, виробнича, спеціальна термінологія; можливість ведення переговорів в Німеччині);
 • вік не старший за 55 років. Які документи необхідні для співбесіди:
  1. оригінал анкети, заповнений мовою стажування;
  2. рекомендація керівника підприємства;
  3. проектне завдання;
  4. за можливістю – список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування;
  5. за можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.

Співбесіда проводиться мовою стажування. Процедура проведення співбесіди з претендентами на стажування

 1. Співбесіда триває в середньому 20 хвилин.
 2. У процесі співбесіди з’ясовуються:
 • Рівень знання іноземної мови (у кожному окремому випадку).
 • Мета і конкретні завдання стажування, очікувані результати, спрямовані на здійснення конкретної коопераційної ідеї щодо співпраці з німецьким бізнесом, підвищення ефективності підприємства, організації, де працює спеціаліст.
 • Підприємства, організації, на яких претендент має намір встановити контакти.
  1. Для прийняття рішення щодо відбору на стажування або відмови від стажування першочергове значення мають знання іноземної мови, рівень професійної підготовки, можливість двостороннього економічного співробітництва. Додаткові бали претендент отримує за знання інших іноземних мов, комунікабельність, вміння проявлять гнучкість у прийнятті рішень тощо.
  2. Під час співбесіди претендент попереджається про те, що:
 • Якщо до від’їзду у країну стажування претендент змінить місце роботи та свої наміри щодо місця стажування, то він повинен заздалегідь повідомити про це Департамент, який надасть відповідну інформацію організаторам стажування.

Результати співбесіди повідомляються кандидатам через два тижня.

Організаційне забезпечення реалізації Програми в нашій області, прийом документів на участь у конкурсному відборі на стажування здійснюється Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (тел. (0542) 62-08-47).

 

 

Інформація щодо участі у заході

з/п

ПІБ Місце роботи, посада Контактні телефони (робочий, мобільний)

 Вам буде цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.