ПОДЯКА

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (оцініть матеріал)
Loading...

Проблемним питанням стоматологічної поліклініки по вул. Успенсько-Троїцька, 140-А, протягом багатьох років був температурний режим в опалювальний період. В окремі дні температура в приміщенні і кабінетах знижувалась до 10 градусів і нижче, при цьому опалення будівлі підприємством «Авіакон» проводилось на належному рівні. Спроби утеплюватись власними силами бажаного результату не принесли. Причиною була несправність запорної арматури теплового вузла будівлі. При скрутному фінансовому стані лікарні вирішити проблему роками не вдавалось.

У вересні поточного року працівники стоматологічної поліклініки звернулись до депутата міської ради від партії «Укроп» Євсейчика Сергія Леонідовича з проханням посприяти придбанню обладнання. Сергій Леонідович доніс прохання до однопартійців – Талали С.М. та Гланца В.А.  і допомога прийшла дуже швидко: на рахунок лікарні було перераховано 6 тис. грн., решту коштів виділено адміністрацією ЦРЛ і необхідний ремонт був зроблений.

На сьогоднішній день температура в кабінетах поліклініки нижче 19-20 градусів не знижується.

Колектив стоматологічної поліклініки висловлює велику подяку депутатам партії «Укроп» за надану фінансову допомогу і сподівається на плідне співробітництво в подальшому.Вам буде цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.